+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Vánoční nadílka v Kuřátkách

Vánoční nadílku jsme si v Kuřátkách náležitě užili, všichni jsme se slavnostně nastrojili, mlsali cukrovíčka, poslouchali koledy, recitovali, zpívali a radovali se z bohaté nadílky. Milým rodičům děkujeme za pomoc s přípravou, za cukroví a posíláme fotografie. Slibujeme, že až to bude možné, pozveme vás k nám na milou výtvarnou dílnu s pohoštěním. Děkujeme, že s námi tak bezvadně spolupracujete a přejeme krásný vánoční čas.

 

Paní učitelky Ivka a Míla

Štítky:

Související příspěvky