Strašidláci Bulisáci

V úterý, 5.11.2019, jsme si připomněli památku zesnulých. Dopoledne jsme s dětmi vydlabali a ozdobili dýni – vznikla naše strašidelná holka Rozárka. Odpoledne za námi do školky dorazili rodiče a za příjemného povídání vytvořili další strašidláky Bulisáky. Čaj, kafíčko, upečené dýničky z lin. těsta a brambůrky, milou atmosféru jen podpořily. Když bylo hotovo, zašli jsme na zahradu a vedeni světýlky, jsme došli až k tajuplné bedničce, ve které jsme objevili odměnu pro děti- čokoládová lízátka a pavoučky.

Jitka Špaková