Strašidelný karneval

Strrrrášlivá legrace čekala na Mravenečky v pondělí 2.11. Konal se totiž strašidelný karneval. Strašidelná účast byla hojná a o zábavu jsme neměli nouzi. Každé strašidýlko čekala náročná strašidelná stezka – slalom na koštěti, zahnání lstivé kočky a stopování příšerek. Dále strašidýlka pomohla hledat neposedné duchy, kteří se schovávali v domě čarodějnice a nechyběl ani taneček ve strašidelném rytmu. Na závěr nás čekalo zdobení slaďoučkého perníčku. Strrrrášlivě jsme si to užili.

Tereza Uhlířová