+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Rákosníčkova zábavná cesta kolem plotu

Jsme rády, že se Rákosníčkova cesta dětem líbila. Děti s rodiči nám posílaly fotografie, kreslily obrázky, posílaly zprávy, jak si hezky cestu užily, a jak se radovaly z odměny, v závěru hry, v podobě medaile. Těšilo nás, že se hry účastnily nejen děti z naší školky, ale i z ostatních školek, dokonce i z jiných obcí. Hra měla velký ohlas.
Spokojenost dětí je pro nás ta největší odměna.

Paní učitelky Ivka a Míla

Štítky:

Související příspěvky