+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Aktuality z Mateřídoušky

Informujeme Vás o novinkách z naší školky

Krásné velikonoce

Přejeme všem našim malým Ptáčkům krásné velikonoce !Moc by nás potěšilo, kdybyste doma nakreslili nějaký hezký jarní obrázek-  nebo třeba velikonočního zajíčka, či kuřátko. Těšíme se s vámi snad již brzy v naší  školce 😃. Vaše učitelky Jitka a Hana.  

Aktuální informace k preventivním opatřením

Rodiče, kteří potřebují „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení“ si ji mohou vyzvednout v kanceláři ředitelky školy od 8 – 12 hod. Poznámka: Aktuální informace naleznete vždy na tomto webu VLÁDY ČR – ODKAZ 25.5.2020 v 21.00 USNESENÍ KRIZOVÉHO ŠTÁBU MĚSTA ČELÁKOVIC ze dne 25. května 2020 č.

Únor v Kuřátkách

Ivana Hausteinová

Z pohádky do pohádky a oslava Terezky

Miluše Mrňavá

Pohádkový týden u Včeliček

Lenka Čechová

Župánek má nové bydlení

Lenka Čechová

Pohádka v MŠ

Špaková Jitka

Už chodíme na zahradu

Špaková Jitka

Naše tělo

Špaková Jitka

Pohádkový týden

Poslední únorový týden byl pohádkový. Navštívili jsme představení v kulturním domě „Krejčíka Honzy“ s názvem „Škola hrou na druhou“ a shlédli jsme v mateřské škole hudební pohádku „Sněžibába“. Vyprávěli jsme si pohádku „Hrnečku vař“, „O červené Karkulce“ a pohádku „O řepě“. Zdeňka Jandová