+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Aktuality z Mateřídoušky

Informujeme Vás o novinkách z naší školky

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/web/virtuals/213013/virtual/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Rákosníčkova zábavná cesta kolem plotu

Jsme rády, že se Rákosníčkova cesta …..

Únor u Sluníček

Únor u Sluníček ….

Ohlédnutí za únorem

Ohlédnutí za únorem

Únorové tvoření

Únorové tvoření …

Motýlci v únoru

Jitka Špaková

Mravenečci v únoru

Tereza Uhlířová

Masopustní veselice

U Ptáčků bylo ve čtvrtek masopustní rejdění. Děti si přinesly z domova masky a kostýmy. Společně jsme si vyzdobili třídu a povyprávěli o starých zvycích. Den jsme si zpestřili hrami, soutěžemi a tanečky.     J.Hráchová

Učíme se hrou

Ivana Handlová

Sněhová nadílka

Lenka a Jitka

Jeden ze smyslů

Jitka Špaková