+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Aktuality z Mateřídoušky

Informujeme Vás o novinkách z naší školky

Huraaa, zase ve školce!

1. září jsme se zase sešli ….

Vzpomínková

  Miluše Mrňavá

Letní malování u Ptáčků

J.Hráchová

O životě včel

Navštívili jsme krásnou výstavu “O životě včel” u Sluníček  v naší školce. Děti se dozvěděly spoustu nových věcí ze života včelstva , prohlédly si zajímavou expozici a osahaly si včelařské pomůcky. Bylo to pro nás moc poučné, děkujeme! Jitka Hráchová

NÁVŠTĚVA U SLUNÍČEK 

Byli jsme na návštěvě ve třídě sluníček, kde měli krásný průhledný úl. Řekli jsme si, jak vypadá královna, trubec, kde se líhnou mladé včelky a také co vše potřebuje včelař při práci s úlem. Děkujeme paní učitelce Milušce Mrňavé za výklad. Děkanovská Markéta

Loučení se školáky 

Rozlučte se, kluci, holky, Už je konec naší školky. Na vás starší šesti let, Čeká nový, školní svět. Děkanovská Markéta

Den otců

J.Špaková

Cvičíme venku a příprava na Den otců

Špaková Jitka

Oslava Dne dětí

Špaková Jitka  

KUŘÁTKA PŘESPÁVAJÍ VE ŠKOLCE

Moc jsme se všichni těšili! A vše se vydařilo! Využili jsme mlhoviště, průlezky, kolotoče, skluzavky a atrakce po celé zahradě. Byla noční výprava s baterkami za pokladem, polštářová bitva, společné nocování ve školce i společná snídaně. Bylo nám spolu moc moc fajn. Děkujeme rodičům za pohoštění! I. Hausteinová