+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Aktuality z Mateřídoušky

Informujeme Vás o novinkách z naší školky

HURÁ, PADÁ SNÍH

  Jitka Špaková

TŘI KRÁLOVÉ U MOTÝLKŮ

  Jitka Špaková

Konečně snížek

Konečně napadl vytoužený sníh ….

Tři králové u berušek

Tři králové u berušek

Vánoce 2020 u Včeliček

Jitka Kukačková

Adventní čas u Ptáčků

Jitka Hráchová

Čertíka se nebojíme

Jitka Hráchová

U Motýlků

  J.Špaková

Vánoční nadílka u Ptáčků

    Jitka Hráchová

Vánoční nadílka v Kuřátkách

Vánoční nadílku jsme si v Kuřátkách náležitě užili, všichni jsme se slavnostně nastrojili, mlsali cukrovíčka, poslouchali koledy, recitovali, zpívali a radovali se z bohaté nadílky. Milým rodičům děkujeme za pomoc s přípravou, za cukroví a posíláme fotografie. Slibujeme, že až to bude možné, pozveme vás k nám na milou výtvarnou dílnu s pohoštěním. Děkujeme, že