+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Martin na bílém koni

V pondělí 11.11.2019 jsme očekávali příjezd Martina na bílém koni…, ale protože víme, že k nám málo kdy dorazí, pomáháme mu. Pro jeho koníka děti ozdobily perníkové podkovičky. Povídali jsme si legendu o sv. Martinovi a když odpoledne přišli rodiče, vypuklo VLOČKOVÁNÍ……vystřihovali jsme vločky pro Martina. Asi se mu to moc líbilo, protože jsme najednou uslyšeli klapot podkoviček. když jsme , s lampiony, vyběhli na zahradu…..už tam nebyl, šli jsme však po stopách podkov jeho koně a našli jsme plný košík svatomartinských rohlíčků.

Jitka Špaková

Štítky:

Související příspěvky