Martin na bílém koni

V pondělí 11.11.2019 jsme očekávali příjezd Martina na bílém koni…, ale protože víme, že k nám málo kdy dorazí, pomáháme mu. Pro jeho koníka děti ozdobily perníkové podkovičky. Povídali jsme si legendu o sv. Martinovi a když odpoledne přišli rodiče, vypuklo VLOČKOVÁNÍ……vystřihovali jsme vločky pro Martina. Asi se mu to moc líbilo, protože jsme najednou uslyšeli klapot podkoviček. když jsme , s lampiony, vyběhli na zahradu…..už tam nebyl, šli jsme však po stopách podkov jeho koně a našli jsme plný košík svatomartinských rohlíčků.

Jitka Špaková