+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Den dětí u mravenečků

V úterý 1.6. jsme po příchodu do školky objevili ve třídě záhadné psaní. Dopis byl srolovaný a převázaný mašličkou – moc nás to zaujalo. Dopis byl od princezny Elenky a prince Maxíka – požádali nás o pomoc při hledání ztraceného pokladu. Pomoc jsme samozřejmě neodmítli a hned jsme se pustili do plnění úkolů. A protože jsme mravenečkové šikovní, poklad jsme našli! Před školku dokonce „připlul“ parník, a to jsme rozhodně nenechali bez povšimnutí. Pustili jsme se do průzkumu plavidla a pořádně si to užili. Po náročných výkonech jsme doplnili energii ovocem a zbyla ještě chvilka na hraní. Den jsme si náramně užili!

Tereza Uhlířová

Štítky:

Související příspěvky