+420 326 910 911

Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

Zápis do MŠ Rumunská Naše priorita Informace o zápisu Vaše děti Vítame Vás v Mateřidoušce My se postaráme Kontaktujte nás o Vaše děti Naše venkovní prostory Pobyt dětí venku je samozřejmostí Vstup do fotogalerie MŠ Mateřídouška Naše priorita Kontaktujte nás Vaše děti

Chvalský zámek – Chaloupka na vršku

V pátek, 15. listopadu, jsme jeli na výlet do Horních Počernic na výstavu Chaloupka na vršku. Prohlédli jsme si krásné loutkové postavičky ze známé pohádky. Obdivovali jsme jejich dokonalé zpracování s drobnými detaily. Děti si mohly vybarvit omalovánky od autorky knihy Chaloupka na vršku, Šárky Váchové. Myslím si, že nejvíc nás však bavilo převlékání do dobových kostýmů. Výlet se nám vydařil a máme dlouho na co vzpomínat.

Ivana Handlova

Štítky:

Související příspěvky